Zanger/Zangeres zoekt Band
360 Advertenties in de categorie "Zanger/Zangeres zoekt Band"
hey! ik ben roxv en ben beginnende zangeres. ik doe onder andere pop covers van jaren 70 tot nu. ik ben 17 jaar. ik ben 2 jaar geleden begonnen met muziek maken en tot nu 10+ optredens gehad van groot (200+ man) tot klein. het zou me leuk lijken om in de omgeving een leuke band erbij te doen. 13 december ben ik wederom te zien in het sterrenburg winkelcentrum in dordrecht! het zou mij leuk... Lees meer »
Hey mijn naam is Bloom en ik zou het heel tof vinden om weer actief bezig te gaan met muziek maken. Ik heb 4 jaar lang zanglessen gehad en ben daarna altijd blijven zingen. Ik merk dat ik veel energie haal uit het optreden voor publiek. Hier wil ik me op gaan focussen met een gitarist/ pianist/ band Mijn genre is: Nl Pop Rock Country... Lees meer »
Hee! Ik ben Amara, 17 jaar oud en ik zing eigenlijk al mijn hele leven. Ik heb dan voornamelijk alleen in musicals gezongen en nog nooit in een band. Dit zou me echter wel erg leuk lijken om mee op te treden! Ik sta open voor alle stijlen, maar hou niet echt heel veel van metal of hard rock. Jaren 60/70/80/90 muziek zou wel mijn favoriet zijn. Ik ben op zoek naar een band in de... Lees meer »
Hi allemaal, Mijn naam is Rozemarijn, ik ben 26 jaar en ik zou graag weer een band beginnen. Ik zoek hiervoor gitarist(en), een drummer en eventueel een bassist (ik kan zelf basspelen maar ik zou het liefst voornamelijk willen focussen op zingen). Ik zou graag (zeker in het begin) beginnen met covers, maar ook toewerken naar het schrijven van eigen muziek. Ik wil graag rock- en metalmuziek spelen, muziek zoals Muse, Highly Suspect, maar ook Sleep... Lees meer »
Hello! Ik, ervaren zangeres van 37, ben op zoek naar lopende projecten om weer wat meer op te gaan treden. Mag ook als achtergrond zangeres zijn. Zo'n 10 jaar geleden deed ik vooral ceremonies; mijn stem is warm maar hoog en hard kan ook dus er zitten best wel wat opties op ;) ik ben er qua optreden zo'n 10 jaar uit geweest en dit wil ik gaan uitbreiden. Ik ben ook onderdeel van een duo,... Lees meer »
Geachte Muzikanten, Hierbij een advertentie van mij omdat ik op zoek ben naar gemotiveerde, gedreven en creatieve mensen om zodoende zelf muziek te produceren. Ik ben een vocalist en songwriter die zijn droom zou willen waarmaken om lekker eigen muziek op de markt te brengen. Als het een mogelijkheid zou zijn een eigen bandje te vormen dan zou dit ideaal zijn om vanuit hier een mooi portofolio op te bouwen met eigen geschreven songs! Ik een... Lees meer »
Ik zou het allerliefst spelen in een akoestisch gitaar trio, maar zou een volle band ook super tof vinden. Ik ben niet perse opzoek naar een band waar ik veel songs moet schrijven, coverband is prima. Waar ik lekker kan zingen en wat avonden vol kan maken met mensen om mij heen. Ik heb wel een bepaalde smaak en kwaliteit voor ogen. Voor live optredens zou ik denk ik rond de 20x per jaar leuk vinden... Lees meer »
Hallo mede muzikanten, Mijn naam is Marco ik ben 32 jaar en ben op zoek naar een cover band naast mijn huidige band, de regio waar ik zoek is Tiel met een max reistijd van 45 minuten. Momenteel ben ik zanger in een Metal band met eigen muziek (clean vocals) en ik zoek hiernaast een cover band die van Rock t/m Metal covers (willen / gaan) spelen om mee te repeteren en ook op te treden!... Lees meer »
Hallo! Ik ben Bradley, ik ben 18 jaar oud en ik ben op zoek naar een band! Ik zing mijn hele leven al, maar heb nooit een band gehad om mee op te treden. Dat is nou precies wat ik zoek! Ik ben een bass-baritone met een warme stem. Ik sta open voor allerlei stijlen, maar voel mij het meest comfortabel met jazz, soul, rnb en pop. Ik heb wel wat ervaring, maar zou graag meer... Lees meer »
Hi! Mijn naam is Gio, ik ben 19 jaar oud en het lijkt me leuk om met gezellige mensen muziek te maken. Zelf zing ik al zolang ik me kan herinneren en speel ik al zo’n 4 jaar gitaar. Ik hou van Nederlands talig denk aan: doe maar, het goede doel, Frank boeien groep, klein orkest, goldband, maar eig ben ik niet zo kieskeurig. Dus mocht je het leuk vinden om een keer wat te pingelen,... Lees meer »
Best bekeken in "Zanger/Zangeres Zoekt Band"
- Zangeres zoekt band/muziekmaatjes(799 views)
- Zangeres zoekt band/muzikanten(578 views)
- Zanger zoekt band(478 views)
- Gitarist / Zanger zoekt Band(470 views)
- Enthousiaste zangeres zoekt band(460 views)
- Zangeres zoekt band(458 views)
- Zangeres op zoek naar ervaringen opdoen(451 views)