Toetsenist gezocht en Toetsenist zoekt Band

370 Advertenties in de categorie "Toetsenist gezocht en Toetsenist zoekt Band"

Ik zoek voor een nieuw op te richten rock/hardrock band, beetje jaren 80 stijl een drummer, bassist, zanger(es) en eventueel een toetsenist. Geen professionals, maar wel enthousiast graag. Leeftijd 40+. Gerne: Kiss, Judas Priest, Def Leppard, Accept, Scorpions enz.... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Toetsenist Gezocht in Arnhem / Nijmegen / Doetinchem (Gelderland)" door gebruiker op 14-11-2024, 63 keer bekeken.

Hi, wij zoeken voor een doorstart van onze band een very funky key player. We willen muziek gaan maken in de stijl van James Brown, Sly and the family Stone, Fatback band, Fela Kuti, RH factor enz. Kortom seventies funk, afro funk en acid jazz, uiteraard met maximale gelegenheid voor improvisatie. We zijn geen broodmuzikanten maar willen wel graag weer op het podium staan. 1 keer per week oefenen in Q-Factory, op de vrijdag. Voor een... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Toetsenist Gezocht in Amsterdam (Noord-Holland)" door gebruiker op 13-11-2024, 129 keer bekeken.

Ben jij een bevlogen Toetsenist met een passie voor Hammond Orgel & Fender Rhodes Sounds en een liefde voor melodische, instrumentale rock? Ik ben een gitarist met 40 jaar band-ervaring en een passie voor muziek die diep raakt. Mijn repertoire bestaat uit nummers van iconen zoals Focus, Gary Moore, Santana, Jeff Beck, Steve Vai, Joe Satriani en Pat Metheny met een focus op gevoelige en rustige stukken (en af en toe wat pittigers). Hier kun je... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Toetsenist Gezocht in Arnhem (Gelderland)" door gebruiker op 12-11-2024, 106 keer bekeken.

Voor de doorstart van onze wat modernere jazzcombo met als opstelling zang, sax, bas, toets en drums, zijn wij nog op zoek naar een toetsenman en drummer. Repetities om de 2 a 3 weken in Hoofddorp Bij getoonde interesse kunnen wij wat opnames van ons laten horen voor een indruk.... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Toetsenist Gezocht in Hoofddorp (Noord-Holland)" door gebruiker op 11-11-2024, 87 keer bekeken.

Verder complete bluesband uit Tilburg e.o. zoekt een toetsenist. Niet voor zomaar een bluesband, maar een band die zich richt op de juweeltjes en de originaliteit binnen de blues en verwante genres zoals jazz, funk, soul, reggae, en prog. Dus niet alle standaard I-IV-V schema's met vermoeide Chuck Berry-riffs er overheen, wel de creatievere nummers. Denk aan: 'Still Got the Blues,' 'Born Under A Bad Sign,' en 'Nobody Knows You When You're Down and Out.' Verder... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Toetsenist Gezocht in Tilburg (Brabant)" door gebruiker op 11-11-2024, 86 keer bekeken.

Hey toetsenist, wij, coverband uit t mooie land van Maas & Waal (dus tussen Nijmegen en Tiel), zoeken jou! Tenminste, als je je op je plek zoekt in een coverband die van alles speelt, soms gewoon uit de losse pols, maar vooral het leuk vindt om te spelen. Iedereen bij ons gebruikt in-war monitoring dus geen last van drums of luide gitaren. Zin om een keertje langs te komen? Laat t weten!... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Toetsenist Gezocht in Maas en Waal (Gelderland)" door gebruiker op 07-11-2024, 112 keer bekeken.

Hoi, ik (m53) zou het leuk vinden om in een band of muziekproject mee te draaien. Mijn voorkeur gaat uit naar iets met blues-funk en contrabas maar ook zou ik het leuk vinden een bijdrage leveren in een bestaande beats-and-bits dance-like repertoire met reggae accenten kortom een leuke mix. Ik speel piano en heb ook wel eens wat op een hammond geprobeerd, zie youtube link met in het echt veelal minder serieuze blik. Leeftijd en achtergrond... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Toetsenist Zoekt Band in Den Haag (Zuid-Holland)" door gebruiker op 07-11-2024, 196 keer bekeken.

Progressieve rock/metal band is op zoek naar een gedreven toetsenist om live te spelen en ons debuut album samen af te maken. Wie zoeken we: • Je houdt van progressieve rock/metal. • Beschikt over een gevorderde techniek en muzikaliteit om pianopartijen, ondersteunende synthpartijen, leads te spelen en je bent goed thuis in het spelen van maatsoortwisselingen. • ⁠Je hebt je eigen keyboard/synth en weet daar ook qua sounds creatief mee om te gaan. • ⁠Je bent... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Toetsenist Gezocht in Utrecht (Utrecht)" door gebruiker op 05-11-2024, 86 keer bekeken.

Wij zijn een enthousiaste Zappa band, die veel lol heeft bij het spelen van Frank's muziek. Onze keyboard speler is helaas naar Luxemburg verhuisd en daarom zoeken wij nu iemand die haar kan vervangen. Enige kennis van de muziek van Frank Zappa is gewenst, je hoeft het (nog) niet te kunnen spelen, als je maar bereid bent de nummers te leren. Lekker kunnen soleren is gewenst. Bereid zijn tot zingen is een pre. Verder staan we... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Toetsenist Gezocht in Den Haaag (Drenthe)" door gebruiker op 04-11-2024, 74 keer bekeken.

Wij zijn Secret society, een folk/Indie band uit Dordrecht. Door het vertrek van onze pianist en mede vocalist zijn wij op zoek naar iemand die zijn plek wil opvullen Ons repertoire bestaat uit eigen nummers aangevuld met wat covers van bands als; the decemberists, Interpol, the shins en damien rice.wij spelen al 11 jaar samen dus een gevorderde muzikant heeft de voorkeur. De voorkeur gaat ook uit naar een pianist maar ook gitaar, accordeon of een... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Toetsenist Gezocht in Dordrecht (Zuid-Holland)" door gebruiker op 04-11-2024, 91 keer bekeken.